Kohvihommik “Tulevik on täna: uudised ilmaelu pulsil“

08.05.2024
Kohvihommik “Tulevik on täna: uudised ilmaelu pulsil“. 08.05.2024. TalTechi ettevõtlus- ja teadusportaali Trialoogi kutsel tulevad kohvihommikule rääkima Äripäeva juht Igor Rõtov ja Tehnikaülikooli ettevõtlusprorektor Erik Puura. Lühikestele ettekannetele järgneb vaba mikrofon, kohalolijatel on võimalik esitada oma mõtteid ja ettepanekuid. Kohvihommikut modereerivad TalTechi strateegilise kommunikatsiooni juht Sulev Oll ja Trialoogi peatoimetaja Silver Tambur. Pakume teed ja kohvi, tassi palume endal kaasa võtta.

Trialoogi avamine Mektorys 15.02.2024 | Foto: Arno Mikkor

15. mail kell 9 – 10.30 toimub TalTechi peamaja kohvikus kohvihommik, milles käsitletakse sel korral meedia rolli tänases kiiresti muutuvas maailmas.

Pakume teed ja kohvi, tassi palume endal kaasa võtta.