TULE KOOLITUSELE: Tagasiside aitab edasi, edasiside veelgi kaugemale!

12.03.2024
TULE KOOLITUSELE: Tagasiside aitab edasi, edasiside veelgi kaugemale!. 12.03.2024. Koolitusel käsitletakse edasiside ning tagasiside peamisi erinevusi, valmistutakse teadlikult tagasiside andmiseks ja vastuvõtmiseks, analüüsitakse keerukaid juhtumeid ning tutvustatakse peamisi tööriistu ja tehnikaid. Koolitus lähtub professor Csikszentmihalyi kulgemise teooriast lähtuval tagasisidestamise lähenemisel. Marge Sassi on Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi vanemlektor. Ta õpetab tudengitele organisatsiooni ja ettevõtlikku juhtimist. Sassil on EBSi doktorikraad juhtimise valdkonnas ning magistrikraadid kultuurikorralduses (EMTAst) ja Euroopa õpingute alal (TÜ Euroopa Kolledžist). Oma doktoritöös uuris ta tulemuslikkuse juhtimist loomesektori organisatsioonides. Sassi on pikka aega töötanud ka Euroopa Komisjoni heaks, koordineerides kvaliteedieksperdina Creative Europe projekte hindavate ekspertide tööd. Lisaks on ta töötanud ja õppinud järgmistes riikides: Soome, Saksamaa, Belgia, Tadžikistan ja Austraalia. Ta on Eesti Kvaliteediühingu ja EPRA liige ning sertifitseeritud PRINCE2 metoodika projektijuht. Koolitus toimub 21. märtsil kell 10-11.30 TalTech Mektory innovatsioonikeskuse  0-korrusel, ruum MEK-031. REGISTREERU

Foto on illustratiivne | Foto: Ahmed Zayan

Tagasiside oskuslik küsimine ning rakendamine arenguvankri ette on tõhusa juhtimise võti. Tagasisidestamise „ristsed“ sai Marge Sassi rahvusvahelisi tiime juhtides, kus talle sai selgeks, et mitmekesisust nii kultuurierinevuste, vanuse kui ka neurodiversiteedi osas ei saa tagasiside andmisel ega vastuvõtmisel ignoreerida.